Mecz między Osasuna oraz Espanyol dnia 2021-08-14 20:00 - 0-0

W dniu 2021-08-14 20:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Primera Division kolejki 1 pomiędzy Osasuna a Espanyol.

Pierwsza połowa meczu między Osasuna oraz Espanyol zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Osasuna: J. Moncayola 41' U. Garcia 49' K. Barja 51'

Żółte kartki Espanyol: N. Melamed 13' S. Gomez 51' Gori 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Espanyol:

Główny sędzia spotkania - Miguel Ortiz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Osasuna zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Alaves oraz Real Betis natomiast Espanyol podejmie Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Alaves.

Kibice śledzą starcia ligi Primera Division. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak J. Moncayola N. Melamed nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym fanom wiele pozytywnych wrażeń. Interesujące zmagania między piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, że są to potyczki nużące. Obserwujemy bezlitosne faule, efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Primera Division. Udział takich legendarnych drużyn jak Osasuna oraz Espanyol w lidze Primera Division zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio El Sadar.