Dnia 2021-10-17 16:30 odbył się mecz między Villarreal oraz Osasuna zakończony wynikiem 1-2

Villarreal kontra Osasuna 1-2.

Pierwsza część spotkania między Villarreal a Osasuna zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2021-10-17 16:30 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 9 pomiędzy Villarreal a Osasuna.

Gole strzelali: Lucas Torró 26' 0-1 Manu Sánchez Gerard Moreno 55' 1-1 Pedraza E. Ávila 87' 1-2

Żółte kartki Villarreal: Étienne Capoue 33'

Żółte kartki Osasuna: Sergio Herrera 30' David García 54' Unai García 60' Lucas Torró 86' Chimy Ávila 88'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Adrian Cordero Vega, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Villarreal stawi czoła BSC Young Boys, następne spotkania z drużynami Athletic Club oraz Cadiz. Kolejno natomiast Osasuna z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid oraz Sevilla.

Kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Mocne drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Étienne Capoue Sergio Herrera często zapewniły wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na spektakularne asysty i bramki, ostre sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Potyczki między drużynami bywają bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, że potyczki przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Villarreal oraz Osasuna oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Estadio de la Cerámica.