Mecz Atletico Madrid vs Osasuna zakończony wynikiem 1-0 dnia 2021-11-20 17:30 na obiekcie Estadio Wanda Metropolitano

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Atletico Madrid a Osasuna zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-11-20 17:30 na stadionie Estadio Wanda Metropolitano rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Atletico Madrid oraz Osasuna.

Gole strzelali: Felipe 87' 1-0 Y. Carrasco

Żółte kartki Atletico Madrid: Antoine Griezmann 45' Carlos Martín 89'

Żółte kartki Osasuna: Lucas Torró 56' David García 82'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter spotkania to José Sánchez. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Atletico Madrid stawi czoła AC Milan, następne spotkania z drużynami Cadiz oraz Mallorca. Kolejno natomiast Osasuna z Elche. Następne mecze zagra z drużynami San Agustín oraz Levante.

Bardzo często kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Antoine Griezmann Lucas Torró niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wiele emocji. Często obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, że są to spotkania usypiające. Dlatego też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga. Atletico Madrid i Osasuna i ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estadio Wanda Metropolitano.