Osasuna vs Athletic Club, wynik spotkania: 1-3

Osasuna vs Athletic Club 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Osasuna a Athletic Club wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2022-01-03 20:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Osasuna i Athletic Club.

Gole strzelali: Kike 10' 1-0 Moncayola Oihan Sancet 16' 1-1 Williams Oihan Sancet 25' 1-2 De Marcos Oihan Sancet 68' 1-3 Álex Berenguer

Żółte kartki Osasuna: José Ángel 66' Lucas Torró 77' Sergio Herrera 78' Chimy Ávila 90' Chimy Ávila 90'

Żółte kartki Athletic Club: Yeray Álvarez 66' Iñigo Martínez 90'

Czerwone kartki Osasuna: Chimy Ávila 90'

Czerwone kartki Athletic Club:

Główny arbiter spotkania - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Osasuna zmierzy się już z Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Granada CF i Sevilla. Kolejno natomiast Athletic Club z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Rayo Vallecano.

Fani futbolu śledzą starcia ligi La Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak José Ángel Yeray Álvarez nieustannie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa, że potyczki nie są interesujące. Często zdarzają się wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Osasuna oraz Athletic Club z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Estadio El Sadar.