Na stadionie Estadio El Sadar miało miejsce spotkanie między Osasuna i Getafe - 1-1

Osasuna - Getafe, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Osasuna a Getafe wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-05-11 17:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Osasuna a Getafe.

Gole strzelali: Oier 9' 1-0 Rubén García Lucas Torró 20' 1-1

Żółte kartki Osasuna: Chimy Ávila 14' Kike García 38'

Żółte kartki Getafe: Jorge Cuenca 45' Stefan Mitrović 72' Mauro Arambarri 79' David Soria 81'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Getafe: Stefan Mitrović 89'

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Osasuna stawi czoła Mallorca, następne spotkania z drużynami Elche i natomiast Getafe zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Fani futbolu z zapałem śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Chimy Ávila Jorge Cuenca wielokrotnie zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Wspaniałe potyczki między graczami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż mecze męczą. Dlatego też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich ioglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Osasuna i Getafe oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio El Sadar.