Osasuna - Sevilla, wynik spotkania - 2-1

Dnia 2022-08-12 19:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się mecz ligi La Liga kolejki 1 pomiędzy Osasuna a Sevilla.

Pierwsza połowa spotkania między Osasuna oraz Sevilla zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: E. Ávila 9' 1-0 Rubén Peña Rafa Mir 11' 1-1 A. Gómez Aimar Oroz 74' 2-1

Żółte kartki Osasuna: David García 34' Unai García 50' Chimy Ávila 68' Moi Gómez 90' Sergio Herrera 90'

Żółte kartki Sevilla: Papu Gómez 72' Fernando 83' Iván Romero 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Osasuna stawi czoła Cadiz, następne spotkania z drużynami Real Betis i Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Sevilla z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Barcelona.

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu śledzą interesujące poczynania ligi La Liga. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze jak David García Papu Gómez raz za razem zapewniają wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe walki między piłkarzami są zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że są to spotkania mało interesujące. Nieustannie zdarzają się wspaniałe gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi La Liga. Osasuna oraz Sevilla jak ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio El Sadar.