Spotkanie Girona vs Osasuna zakończone wynikiem 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Girona a Osasuna zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-10-23 16:30 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 11 pomiędzy Girona a Osasuna.

Gole strzelali: Kike Barja 37' 0-1 E. Ávila David López 45' 1-1 Y. Herrera

Żółte kartki Girona: Miguel Gutiérrez 88' Reinier 89'

Żółte kartki Osasuna: Lucas Torró 45' Nacho Vidal 70' Juan Cruz 72'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter meczu to Juan Luis Pulido Santana, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Girona zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Elche natomiast Osasuna z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Barcelona.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki w lidze La Liga. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Miguel Gutiérrez Lucas Torró raz za razem zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy graczami bywają zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to mecze nudne. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi La Liga. Girona i Osasuna jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Estadi Municipal de Montilivi.