Mecz Athletic Club vs Osasuna zakończony wynikiem 0-0 dnia 2023-01-09 20:00

Athletic Club vs Osasuna 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Athletic Club oraz Osasuna wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2023-01-09 20:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Athletic Club a Osasuna.

Gole strzelali:

Żółte kartki Athletic Club:

Żółte kartki Osasuna: Ante Budimir 65'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter meczu - Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Athletic Club zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Celta Vigo. Kolejno natomiast Osasuna zmierzy się z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Atletico Madrid.

Mnóstwo kibiców śledzi niezwykle fascynujące poczynania w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Ante Budimir nieprzerwanie serwują wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania drętwe. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, spektakularne bramki i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Athletic Club oraz Osasuna i ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak San Mamés Barria.