Dnia 2023-03-31 19:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi miał miejsce mecz Mallorca vs Osasuna: końcowy wynik 0-0

Mallorca vs Osasuna 0-0.

Pierwsza część spotkania między Mallorca oraz Osasuna zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2023-03-31 19:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Osasuna.

Gole strzelali:

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 30' Iñigo Ruiz de Galarreta 37' Giovanni González 45' Kang-in Lee 70' Antonio Raíllo 74' Jaume Costa 90'

Żółte kartki Osasuna: Nacho Vidal 34' Ante Budimir 90' Diego Moreno 90'

Czerwone kartki Mallorca: José Copete 69'

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Valladolid, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Getafe a Osasuna z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Rayo Vallecano.

Bardzo często kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki w lidze La Liga. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Iddrisu Baba Nacho Vidal raz za razem zagwarantowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na idealne bramki i asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką zapewniające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania między drużynami zdarzają się niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to mecze mało interesujące. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi La Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Mallorca oraz Osasuna oraz ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.