Osasuna kontra Real Sociedad, wynik spotkania - 0-2

Osasuna kontra Real Sociedad, wynik 0-2. W dniu 2023-04-28 19:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się mecz ligi La Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Osasuna i Real Sociedad.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Osasuna oraz Real Sociedad zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Sergio Herrera 6' 0-1 T. Kubo 90' 0-2 Mikel Merino

Żółte kartki Osasuna: Juan Cruz 67' Manuel Sánchez 83' Jon Moncayola 89'

Żółte kartki Real Sociedad: Igor Zubeldia 88'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny sędzia spotkania to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Osasuna stawi czoła Barcelona, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Almeria. Kolejno natomiast Real Sociedad z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Girona i Barcelona.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z entuzjazmem śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Juan Cruz Igor Zubeldia nieustannie sprawiają wyśmienitym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Interesujące walki pomiędzy graczami bywają niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się, że potyczki męczą. Zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Osasuna oraz Real Sociedad jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadio El Sadar.