Osasuna vs Almeria, wynik spotkania - 3-1

Osasuna vs Almeria, wynik końcowy 3-1. Dnia 2023-05-13 14:15 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 34 pomiędzy Osasuna a Almeria.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Osasuna i Almeria wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: A. Budimir 46' 1-0 Aimar Oroz A. Ezzalzouli 51' 2-0 Moncayola Moi Gómez 81' 3-0 Aimar Oroz Lázaro 90' 3-1 L. Suárez

Żółte kartki Osasuna:

Żółte kartki Almeria:

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Almeria:

Główny sędzia spotkania to Antonio Mateu Lahoz, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Osasuna stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Getafe. Kolejno natomiast Almeria zmierzy się z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Valladolid.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami zdarzają się zażarte, rzadko okazuje się, że spotkania męczą. Bardzo często zdarzają się spektakularne asysty oraz bramki, nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi La Liga. Osasuna i Almeria i ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio El Sadar.