Osasuna kontra Girona, wynik spotkania: 2-1

Osasuna kontra Girona 2-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Osasuna oraz Girona zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-06-04 16:30 na stadionie Estadio El Sadar odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Osasuna a Girona.

Gole strzelali: A. Budimir 52' 1-0 Kike Barja A. Budimir 55' 2-0 Moncayola Reinier 75' 2-1 V. Tsygankov

Żółte kartki Osasuna: Jon Moncayola 73'

Żółte kartki Girona: Yangel Herrera 35' Bernardo Espinosa 56' Yan Couto 90' Cristhian Stuani 90' Paulo Gazzaniga 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Girona:

Główny sędzia spotkania - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Osasuna zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i a Girona z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani futbolu śledzą interesujące starcia ligi La Liga. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Jon Moncayola Yangel Herrera nierzadko zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo emocji. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, widowiskowe gole oraz asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to mecze drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga. Osasuna oraz Girona jak ich udział w La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio El Sadar.