Dnia 2024-03-16 15:15 odbył się mecz pomiędzy Osasuna i Real Madrid zakończony wynikiem 2-4

W meczu 29. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy drużynami Osasuna i Real Madrid, który odbył się 16 marca 2024 o godzinie 15:15 na Estadio El Sadar, lepsza okazała się ekipa z Madrytu. Real Madrid pokonał gospodarzy wynikiem 4-2 w widowiskowym starciu. Mecz, który odbył się kilka dni temu, dostarczył wiele emocji i goli, a zwycięstwo gości zostało przypieczętowane skuteczną grą w drugiej połowie.

Mecz piłki nożnej: Osasuna - Real Madrid

W meczu 29. kolejki La Liga doszło do starcia pomiędzy drużynami Osasuna i Real Madrid na Estadio El Sadar. Sędzią głównym spotkania był Juan Martinez Munuera z Hiszpanii.

Początek meczu był niezwykle dynamiczny, a już w 4. minucie Vinícius Júnior zdobył pierwszego gola dla Realu Madryt, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1.

Jednak Osasuna szybko odpowiedziała, gdy w 7. minucie A. Budimir wyrównał wynik na 1-1, rozpalając tym samym emocje na trybunach.

Real Madrid nie zamierzał zwalniać tempa i w 18. minucie to Dani Carvajal ustalił wynik na 1-2 po asyście F. Valverde.

Po pierwszej połowie goście prowadzili 2-1, ale po przerwie nie zwalniali tempa. Brahim Díaz zdobył kolejnego gola dla Realu w 61. minucie, powiększając przewagę na 1-3.

Momentami Osasuna próbowała odrabiać straty, ale to Vinícius Júnior ponownie trafił do siatki w 64. minucie, zdobywając swojego drugiego gola i powiększając prowadzenie Realu na 1-4.

W doliczonym czasie gry to jednak Iker Muñoz zdobył honorowego gola dla gospodarzy, ustalając ostateczny wynik meczu na 2-4 na korzyść Realu Madrid.

W trakcie meczu nie zabrakło również kartek. Żółte kartki otrzymali zawodnicy obu drużyn, jednak żadna z nich nie zakończyła się czerwoną kartką.

Kolejne mecze Osasuny to spotkania z Almerią, Valencią i Rayo Vallecano. Real Madryt zmierzy się natomiast z Athletic Bilbao, Manchesterem City oraz Mallorcą.