Spotkanie Almeria kontra Osasuna zakończone wynikiem 0-3 na stadionie Power Horse Stadium dnia 2024-03-30 15:15

W ostatnim meczu ligowym drużyna Almerii podejmowała u siebie Osasunę w ramach 30. kolejki La Ligi. Spotkanie odbyło się na Power Horse Stadium 30 marca 2024 roku o godzinie 15:15. Ostatecznie to goście zdominowali rywalizację, zwyciężając 3-0. Już na przerwę Osasuna prowadziła 2-0, nie dając szans gospodarzom na odrobienie strat.

Relacja z meczu piłki nożnej: Almeria vs. Osasuna

Dziś na Power Horse Stadium drużyna Almerii podejmowała gości z Osasuny w ramach 30. kolejki La Ligi. Mecz rozpoczął się o godzinie 15:15, a sędzią głównym spotkania był Pablo González Fuertes z Hiszpanii.

Od samego początku spotkania goście z Osasuny narzucili swoje warunki, co zaowocowało szybkim prowadzeniem. Już w 2. minucie meczu José Arnaiz wpisał się na listę strzelców, wykorzystując asystę Jesúsa Areso. Almeria była zaskoczona, a kibice nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na boisku.

W 9. minucie sytuacja dla gospodarzy jeszcze bardziej się skomplikowała, gdy A. Budimir podwyższył prowadzenie dla Osasuny, asystując Moncayoli. Almeria próbowała odzyskać inicjatywę, ale defensywa gości była nie do sforsowania.

Druga połowa nie przyniosła poprawy dla Almerii. W 61. minucie Iker Muñoz ustalił wynik na 0-3 na korzyść Osasuny, skutecznie wykończając akcję z Catena. Gospodarze próbowali odpowiedzieć, ale goście byli zdecydowanie lepsi w tym starciu.

Emocje nie opadły nawet w końcówce meczu, gdzie obie drużyny otrzymały żółte kartki. Lucas Robertone, Léo Baptistão oraz Marcos Pena z Almerii oraz José Manuel Arnáiz i Jesús Areso z Osasuny zostali ukarani przez sędziego za swoje zachowanie na boisku.

W rezultacie tego meczu, Osasuna odniosła pewne zwycięstwo 3-0 nad Almerią, pokazując swoją dominację na boisku. Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają się interesująco, a kibice mogą oczekiwać kolejnych emocji na hiszpańskich boiskach.