Dnia 2023-10-01 14:15 odbyło się spotkanie Alaves kontra Osasuna: wynik końcowy 0-2

W dniu 2023-10-01 14:15 na stadionie Estadio de Mendizorroza rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 8. Zmierzyły się Alaves i Osasuna.

Pierwsza połowa meczu między Alaves oraz Osasuna zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: José Arnáiz 36' 0-1 Rubén Peña A. Budimir 90' 0-2 Juan Cruz

Żółte kartki Alaves: Ander Guevara 64' Samuel Omorodion 65'

Żółte kartki Osasuna: Rubén Peña 43' Juan Cruz 55' Sergio Herrera 71'

Czerwone kartki Alaves: Antonio Blanco 49'

Czerwone kartki Osasuna:

Główny sędzia spotkania - Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Alaves stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami Villarreal i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Osasuna podejmie Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF i Real Betis.

Coraz częściej kibice śledzą starcia ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Ander Guevara Rubén Peña nieprzerwanie serwują kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy widowiskowe asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między graczami ligowymi zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki nas nudzą. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi La Liga. Alaves oraz Osasuna i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio de Mendizorroza.