Dnia 2024-01-21 13:00 na stadionie Estadio El Sadar odbył się mecz pomiędzy Osasuna i Getafe - 3-2

Witajcie w relacji z emocjonującego meczu piłkarskiego pomiędzy drużynami Osasuna i Getafe, który odbył się w ramach La Liga. Mecz, który od samego początku dostarczał wielu emocji, zakończył się wynikiem 3-2 na korzyść drużyny Osasuna. Czytajcie dalej, aby poznać wszystkie szczegóły tego spotkania, które miało miejsce na Estadio El Sadar.

Mecz piłki nożnej: Osasuna vs Getafe

W sobotę, 21 stycznia 2024 roku, na Estadio El Sadar w ramach 21. kolejki La Liga odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Osasuna i Getafe. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje ulubione zespoły, a piłkarze dawali z siebie wszystko, by zdobyć trzy punkty.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść Osasuny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0 dla gospodarzy, ale druga połowa okazała się niezwykle emocjonująca, aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Osasuna wyszła na prowadzenie już w 9. minucie za sprawą Raúla Garcíi, który wykorzystał asystę Pablo Ibáñeza. Na 2-0 podwyższył Iker Muñoz po ładnym zagraniu kolegów z drużyny. Getafe nie poddało się jednak i wyrównało wynik po bramkach Borji Mayorala i Luisa Milli. Ostateczne rozstrzygnięcie meczu przyszło w 80. minucie, kiedy to Jesús Areso zapewnił Osasunie zwycięstwo.

Meczu towarzyszyła duża ilość kartek. Żółte kartki otrzymali m.in. Pablo Ibáñez Lumbreras, Raúl García, Moi Gómez i David García z Osasuny oraz Juan Iglesias, Luis Milla, Nemanja Maksimović i José Ángel Carmona z Getafe. Czerwonych kartek nie było.

Następne mecze dla Osasuny to konfrontacje z Sevillą, Barceloną i Celtą Vigo, natomiast Getafe zmierzy się z Granadą CF, Realem Madryt oraz Realem Betis.