Mecz Granada CF - Osasuna, wynik 3-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Granada CF a Osasuną na Estadio Nuevo Los Cármenes zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Granada CF pokonała swojego rywala 3-0, potwierdzając swoją dobrą formę w La Liga. Już w pierwszej połowie udało im się zdobyć bramkę, kontrolując grę do końcowego gwizdka sędziego. Mecz ten odbył się 28 kwietnia o godzinie 14:15, a kibice mogli cieszyć się widowiskiem piłkarskim na wysokim poziomie.

Mecz Granada CF - Osasuna: Dominacja Gospodarzy na Estadio Nuevo Los Cármenes

Mecz rozpoczął się o 14:15 na Estadio Nuevo Los Cármenes, gdzie miejscowy Granada CF podejmował drużynę Osasuna. Sędzia główny Alejandro Muniz Ruiz prowadził spotkanie z należytą uwagą, dbając o sprawiedliwość na boisku.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszego gwizdka. Gospodarze chcieli zdobyć trzy punkty, a Goście również byli zdeterminowani, by nie odjechać z pustymi rękoma.

Pierwsza połowa była zacięta, obie drużyny starały się kontrolować przebieg gry. W 29. minucie to jednak Granada CF wyszła na prowadzenie za sprawą bramki F. Pellistri, asystował Sergio Ruiz. Wynik do przerwy to 1-0 dla Gospodarzy.

Po przerwie Granada CF kontynuowała swoją ofensywę, co zaowocowało bramką w 48. minucie. Tym razem na listę strzelców wpisał się M. Uzuni, asystując K. Jóźwiak. Osasuna próbowała odrobić straty, jednak defensywa Gospodarzy była nie do przejścia.

W końcówce meczu, w 90. minucie, emocje sięgnęły zenitu, gdy L. Boyé strzelił trzeciego gola dla Granada CF, ustalając wynik spotkania na 3-0. Gospodarze zasłużenie sięgnęli po pełną pulę punktów.

W trakcie meczu padło wiele żółtych kartek. Zarówno Lucas Boyé, Kamil Jóźwiak, Sergio Ruiz Alonso jak i Miguel Rubio z Granada CF zostali ukarani przez sędziego. Po stronie Osasuny nie zanotowano żadnych kartek.

Niestety, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki, co świadczy o zaciętej, ale fair rywalizacji na boisku.

Po tym zwycięstwie Granada CF będzie teraz przygotowywać się do kolejnych meczów z takimi przeciwnikami jak Sevilla, Real Madrid i Rayo Vallecano. Z kolei Osasuna zmierzy się z Real Betis, Athletic Club oraz Mallorca.