Dnia 2021-10-22 19:00 miało miejsce spotkanie między Osasuna i Granada CF zakończone wynikiem 1-1

Osasuna kontra Granada CF, wynik końcowy 1-1. Dnia 2021-10-22 19:00 na stadionie Estadio El Sadar odbył się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 10 pomiędzy Osasuna a Granada CF.

Po pierwszej połowie spotkania między Osasuna oraz Granada CF wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: E. Ávila 45' 1-0 Montoro 90' 1-1 Luis Milla

Żółte kartki Osasuna: Nacho Vidal 29'

Żółte kartki Granada CF: Luis Abram 37' Carlos Bacca 48' Ruben Rochina 50'

Czerwone kartki Osasuna: José Ángel 74'

Czerwone kartki Granada CF:

Główny sędzia spotkania to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Osasuna zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Sevilla i Real Sociedad natomiast Granada CF z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Levante i Espanyol.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Mocne zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak Nacho Vidal Luis Abram nierzadko zapewniły wyśmienitym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę zmagania między graczami są nader zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska nudzą. Z tego względu warto śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Osasuna oraz Granada CF w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Estadio El Sadar.