Mecz pomiędzy Celta Vigo oraz Osasuna na obiekcie Abanca-Balaídos - 0-2

Dnia 2023-08-13 15:00 na stadionie Abanca-Balaídos rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 1 pomiędzy Celta Vigo a Osasuna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Celta Vigo i Osasuna wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Rubén García 24' 0-1 Moi Gómez 74' 0-2

Żółte kartki Celta Vigo: Unai Núñez 30'

Żółte kartki Osasuna: Lucas Torró 51'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Celta Vigo stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Almeria. Kolejno natomiast Osasuna z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Barcelona.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Unai Núñez Lucas Torró nieustannie serwują swoim stałym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się bardzo zażarte, nie często bywa, iż potyczki nas męczą. Ustawicznie zdarzają się przepiękne asysty i gole, brutalne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić widowiska sportowe znanej ligi La Liga. Udział takich zespołów jak Celta Vigo i Osasuna z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Abanca-Balaídos.