Mecz pomiędzy Osasuna oraz Las Palmas zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-11-11 17:30 na stadionie Estadio El Sadar

W meczu kolejki 13 hiszpańskiej La Liga doszło do remisu 1-1 pomiędzy drużynami Osasuna oraz Las Palmas. Spotkanie odbyło się na Estadio El Sadar, a wynik na przerwę wynosił 0-0. Szczegóły związane z tym spotkaniem można przeczytać poniżej.

Relacja z meczu pomiędzy drużynami Osasuna i Las Palmas

W niedzielnym starciu pomiędzy drużynami Osasuna oraz Las Palmas, które odbyło się na Estadio El Sadar, doszło do emocjonującego widowiska. Obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom gry, co sprawiło, że zarówno kibice na stadionie, jak i ci przed ekranami telewizorów, nie mogli oderwać wzroku od tego spotkania.

Alberto Moleiro otworzył wynik meczu w 70. minucie, dając prowadzenie drużynie Las Palmas po asyście Javiego Muñoza. Jednakże, zaledwie 3 minuty później, A. Budimir doprowadził do wyrównania, strzelając gola dla Osasuny po asyście Moncayoli.

Spotkanie było bardzo wyrównane, obie drużyny starały się grać ofensywnie, co zaowocowało wieloma emocjonującymi sytuacjami podbramkowymi. Ostatecznie, mimo starań obu zespołów, mecz zakończył się remisem 1-1.

Warto również wspomnieć o dwóch kartkach żółtych przyznanych przez sędziego. Drużyna gospodarzy zebrała jedną kartkę, którą otrzymał Alejandro Catena w 84. minucie. Natomiast drużyna przeciwników również zanotowała jedno upomnienie - Julian Araujo został ukarany kartką żółtą w 87. minucie.

Należy również zaznaczyć, że sędzią tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez z Hiszpanii, który skrupulatnie nadzorował przebieg meczu.

Dla drużyny Osasuna kolejnymi przeciwnikami będą Villarreal, Real Sociedad oraz Cadiz, natomiast Las Palmas zmierzy się z Real Betis, Getafe oraz Alaves.