Osasuna vs Celta Vigo, wynik meczu: 0-3

W ostatnim starciu ligowym drużyna Osasuna podejmowała u siebie Celtę Vigo w ramach 23. kolejki La Liga. Mecz odbył się 4 lutego 2024 roku o godzinie 15:15 na Estadio El Sadar. Po pełnej emocji rywalizacji to goście mogli cieszyć się z wygranej, pokonując gospodarzy 3:0. Już na przerwę Celta Vigo prowadziła 2:0, a ostateczny wynik ustaliła bramka strzelona w drugiej połowie.

Emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Osasuna a Celtą Vigo zakończył się wynikiem 0-3. Spotkanie odbyło się 4 lutego 2024 roku o godzinie 15:15 na Estadio El Sadar w ramach 23. kolejki La Liga. Sędzią głównym był Javier Alberola Rojas z Hiszpanii.

Potężne zwycięstwo Celtы Vigo z Osasuną

Atmosfera na Estadio El Sadar była niesamowita, kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców już od pierwszej minuty. Mecz rozpoczął się z tempem, z którego wynikała wielka determinacja obu zespołów. Jednak to goście szybko przejęli kontrolę nad grą, co zaowocowało pierwszą bramką w 24. minucie. J. Strand Larsen strzelił gola po zagraniu przez L. de la Torre, otwierając wynik spotkania na korzyść Celtы Vigo.

Chwilę później L. de la Torre sam wpisał się na listę strzelców, zdobywając bramkę na 0-2 po asyście J. Strand Larsena. Osasuna próbowała odwrócić losy meczu, jednak Celta Vigo skutecznie blokowała ich ataki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-2 na korzyść gości.

Druga połowa była równie emocjonująca, z oboma drużynami walczącymi o zdobycie goli. Ostatecznie to jednak Celta Vigo okazała się bardziej skuteczna, a T. Douvikas zapewnił im zwycięstwo strzelając trzeciego gola w 90. minucie. Pomimo starań, Osasuna nie zdołała odrobić strat, a mecz zakończył się wynikiem 0-3 na korzyść gości.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji, a David García i Kike Barja z Osasuny otrzymali żółte kartki. Niestety, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć czerwonej kartki, co świadczy o ogólnie fair play na boisku. Mimo porażki, Osasuna musi teraz skupić się na nadchodzących meczach z Real Sociedad, Cadiz oraz Las Palmas, podczas gdy Celta Vigo zmierzy się z Getafe, Barceloną oraz Cadiz.