Mecz między Sevilla i Osasuna dnia 2024-01-28 17:30 na obiekcie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán - wynik 1-1

Dziś odbył się mecz pomiędzy drużynami Sevilla i Osasuna, który zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się w ramach 22. kolejki La Liga, a miejsce rozgrywki to Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Wynik na przerwę to 1-0 na korzyść drużyny gospodarzy.

Czerwone kartki Goście

Następne mecze dla Sevilla: Rayo Vallecano, Atletico Madrid, Valencia.

Następne mecze dla Osasuna: Barcelona, Celta Vigo.

Relacja z meczu

Estadio Ramón Sánchez Pizjuán tętniło emocjami, gdy Sevilla podejmowała Osasunę w kolejnym starciu La Liga. Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, starając się narzucić swoje warunki rywalom. Atmosfera na stadionie była elektryzująca, a kibice nie mogli doczekać się widowiska na murawie.

Po kilku minutach gry, Lucien Agoumé z Sevilla otrzymał żółtą kartkę za zbyt agresywne wejście w środku boiska. Chwilę później, Isaac Romero wykorzystał świetne podanie i w 24. minucie wpakował piłkę do siatki, dając prowadzenie swojej drużynie.

Druga połowa rozpoczęła się szybko, a zawodnicy Osasuny starali się odrobić straty. Ich wysiłki przyniosły efekt w 55. minucie, kiedy A. Budimir wyrównał stan meczu po zmyłce defensywy Sevilli. W międzyczasie, Boubakary Soumaré otrzymał żółtą kartkę za faul. Emocje sięgały zenitu, a obie drużyny walczyły o kolejne bramki.

Niestety, emocje przerosły Suso z Sevilla, który w 86. minucie otrzymał czerwoną kartkę, pozostawiając swoją drużynę w osłabieniu. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1, pozostawiając kibiców i zawodników z mieszanych uczuć. Sevilla ma teraz trudne starcia przed sobą, natomiast Osasuna będzie starała się wykorzystać ten remis jako impuls do kolejnych zwycięstw.